Święty Józef znalazł dla mnie męża

Chcę się podzielić moim świadectwem, w jaki sposób Święty Józef znalazł dla mnie męża.

Przez całe życie byłam osobą samotną, bardzo pragnęłam poznać kogoś wartościowego, z kim mogłabym stworzyć rodzinę.

Zakochałam się w miłującym Boga mężczyźnie, który nie odwzajemniał mojego uczucia. Ta platoniczna relacja mocno mnie raniła i miałam za to żal do Pana Boga, że nie dane mi było otrzymać miłości tego chłopca.

sw_jozef

W tym ciężkim dla mnie czasie dostałam od koleżanki książeczkę z nowenną do Św. Józefa. Zaczęłam ją odmawiać z wielką wiarą, że Święty Józef pomoże mi znaleźć męża, jednocześnie godząc się z myślą, że może nim być ktoś inny. Podczas modlitwy dokładnie opisywałam Św. Józefowi cechy, które pragnęłabym u swojego przyszłego męża. Siódmego dnia nowenny, na zgromadzeniu wspólnoty do której należę podszedł do mnie mój współbrat, którego prawie nie znałam i poprosił mnie o kontakt. Jak sam mi później wyznał, poczuł się tak, jakby sam Duch Święty wypchnął go do mnie. Na początku nie miałam ochoty się z nim spotkać z powodu sporej różnicy wieku między nami, jednakże dałam mu szansę upatrując w tym działania Św. Józefa.

Dzisiaj ten mężczyzna jest moim mężem, bardzo go kocham i nie widzę świata poza nim. Ma dokładnie te cechy, o które się modliłam a przede wszystkim dzięki niemu staję się lepszym człowiekiem. 

Dziękuję Tobie Święty Józefie za najcudowniejszego męża na świecie oraz za wszelkie łaski, które dzięki Tobie otrzymujemy.

św Józef 1

Polecam wszystkim poszukującym miłości i pomocy w znalezieniu pracy aby zawierzyli się Świętemu Józefowi i przede wszystkim mu zaufali!

M.

źródło:http://www.prudnik.franciszkanie.com/