Mam na imię Agata.
Chciałam dać świadectwo uzdrowień, które otrzymałam podczas modlitwy o.Daniela.
Na spotkania przyjeżdżałam od początku 2013 roku. Jednak wszystkie uzdrowienia, których Pan dokonał w moim życiu odbyły się kiedy słuchałam relacji ze spotkania przez internet.

o-daniel
Najważniejsze dokonało się 13 lipca 2013 kiedy ojciec Daniel powiedział, że przez internet słucha nas 29-letnia Agnieszka (zawsze chciałam mieć tak na imię?). W tym momencie moje ciało odrzuciło do tyłu i upadłam na podłogę. Wszystko co mówił wtedy ojciec Daniel było do mnie. Zostałam uwolniona od zniewolenia chłopakiem z którym się spotykałam przez kilka miesięcy pod koniec 2012 roku. Relacja z nim doprowadziła mnie do kompletnego załamania psychicznego, a po tej modlitwie nie musiałam już chodzić do psychologa.

ojciec daniel
Kolejny raz słuchając relacji ze spotkania padły słowa, że Pan uwalnia od przekleństwa rzuconego przez babcie (kiedy się urodziłam moja babcia powiedziała mojej mamie po porodzie: ale Cię córeczka urządziła. Mama była mocno porozrywana po urodzeniu mnie).
A podczas jeszcze innej modlitwy zostałam uwolniona od palenia papierosów.
Pan dokonuje wiele niesamowitych rzeczy w mojej duszy i sercu podczas modlitw uwielbienia i uzdrowienia prowadzonych przez ojca Daniela, tylko nie wszystko da się nazwać. Bogu niech będą dzięki za Niego i wspólnotę.

Bóg jest wielki. Niech będzie uwielbiony zawsze i wszędzie!

źródło : mimj.pl

Wspomóżmy to piękne dzieło Miłości i Wiary :

o daniel 2

Kochani w związku z budową Domu Nowej Ewangelizacji , który ma powstać w pobliżu Pustelni w Czatachowie , pragniemy poinformować , że są już cegiełki o nominałach 10,20,50,100,200 zł Będą one do nabycia podczas spotkań ewangelizacyjnych Wspólnoty Miłość i Miłosierdzie Jezusa w drugą i trzecią sobotę każdego miesiąca – Przeprośna Górka Sanktuarium O.Pio na stoisku Fundacji Anioł Miłosierdzia .
Można też przez wpłatę na konto Fundacji z dopiskiem „”Cegiełka””
PKO – 18 1020 2498 0000 8002 0490 5487 – szczegóły pod numerem tel – +48 726111700

Otwórzmy nasze serca na to wyjątkowe dzieło gdzie każdy z nas będzie mógł doświadczyć Bożej Miłości i Bożego Miłosierdzia

więcej na : http://mimj.pl/cegielki-na-budowe-domu-rekolekcyjnego/