Witam! Pragnę podzielić się moim doświadczeniem. Dotyczy ono narodzin naszego drugiego dziecka, które przyszło na świat 3 miesiące temu.

Kiedy podczas ciąży usłyszałam że występuje podwyższone ryzyko wystąpienia zespołu Downa zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańska.

Proponowano mi dokładniejszy test potwierdzający, ale to nie była dla mnie opcja. Świadomość choroby niczego by nie zmieniła. W trakcie modlitwy o zdrowe dziecko przy okazji poprosiłam o dziewczynkę (jeśli możliwe). Najświętsza Matka wysłuchała obu próśb -urodziłam zdrowa dziewczynkę! Chwalmy Matkę Świętą – dziękuję Ci o Pani!

Wdzięczna Ania.

Pompejańska.1

Ja mam identyczne doświadczenia…. W trakcie ciąży także dowiedziałam się że jest podwyższone ryzyko zespołu Downa, wiedziałam iż ciąży nie usunę ale mimo to cały czas denerwowałam się zdecydowaliśmy z mężem o wykonaniu badania niffty, jednocześnie dużo modliłam się, po kilku dni rozpoczęłam nowennę, w tym samym dniu Maryja natchnęła mnie żebym zadzwoniła czy są już wyniki, mimo że miały być dopiero za kilka dni, zadzwoniłam i okazało się że ryzyko jest bardzo małe i dziecko będzie zdrowe…. Chwała Panu…
Już prawię kończę nowennę, kolejne USG nie wykazują żadnej patologii…

Przed rozpoczęciem obawiałam się czy podołam, bo jednak 3 różańce to sporo,,, ale Maryja daje siłę i czas…. Bądź pochwalona Pani

Ewelina

za http://pompejanska.rosemaria.pl/