Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus.

Bardzo cieszymy się i jesteśmy zaszczyceni mogąc polecić tą wspaniałą książkę.

Książka napisana prostym , zrozumiałym językiem tak jak cała seria książek Pakietu Zwycięzcy. Śmiało można dziś powiedzieć, że autor dotyka Nieba, nie tylko na tatrzańskich szlakach, ale dosłownie ukazuje działanie , cudowne działanie Jezusa Chrystusa.

Czego możemy się spodziewać – dobrego tempa , nagłych zwrotów akcji, mądrości płynącej prosto z ust Górala, ukazania w tak prosty sposób katolickich wartości, które powinny zagościć w naszym życiu i które winniśmy wprowadzać z chęcią i prawdziwą determinacją. Te książki rzucają nowe światło na przyswajanie wiary i wartości katolickich. Są tu też mocne dwa świadectwa , które ukazują że drobne wybory podejmowane z Duchem Świętym i pragnienie czynienia dobra może zaprowadzić nas chrześcijan bardzo daleko i przesuwać granicę Bożego działania.  

Cj

Sceneria polskich Tatr, dodaje uroku i majestatu wędrówce, w której wszyscy zdążamy po szlakach naszego życia, szukając drogowskazów może nieraz ukrytych w decyzjach naszego życia. Decyzje te wpływają na dalszy bieg naszego życia, ukazują prawdę o nas samych, ale też są dobrym obrazem dla Boga, który bada nasze serca i czyny.

Stal m

Dlatego tym bardziej i z prawdziwą radością pragniemy polecić nie tylko tą książkę – Pytania w Tatrach , ale też całą serię Pakietu Zwycięzcy i z pokorą, cierpliwością czekamy na następne wydania… a wiemy , że czwarta cześć już zapowiada się niezwykle nieziemsko…. Polecamy serdecznie tą pozycję szczerze każdemu.. portal CudaJezusa.pl

Niech Bóg błogosławi na dalsze wydania przez ręce Maryi 

3 +

Już niedługo bardzo wyczekiwana książka

” Wiara w Tatrach”

wizka_czesc4

www.pakietzwyciezcy.pl