Posłuchaj niesamowitego świadectwa, jak dziewczynka, która miała nie chodzić i czekał ją wózek inwalidzki po modlitwie wstawienniczej całkiem wyzdrowiała , ale to nie koniec usłyszała i widziała Jezusa. Poniżej krótka relacja z tego wydarzenia i pięknego świadectwa. 

 

 

Niesamowity ksiądz , który zrozumiał powołanie kapłańskie i odczytał je na nowo. Podobnie powinni działać nasi księża w parafiach. Trzeba się modlić o nawrócenie kapłanów, bo większość śpi i jeśli dzieję się źle w parafii to pasterze tej parafii mało się starają, a parafianie nie modlą się wystarczająco za nich. Do Glorii Polo Jezus powiedział: Takich macie kapłanów jak się za nich modlicie.

Gdybyście chcieli Kapłani prosić o modlitwę z ambon , błagajcie o nią, bo tak parafianie was umocnią. Gdybyście chcieli nie tracić czasu na zbędne świeckie ogłoszenia , mówcie o sprawach Bożych. Poinformujcie np. o Pasie św. Dominika, po co wasi parafianie jeżdżą po lekarzach? Wydają tyle tysięcy złotych na invitro lub leczą się latami. Ukażcie im moc Bożą przez wasze ręce , przecież Jezus ją wam zostawił. Darmo otrzymaliście , darmo dawajcie.

O jakby był wtedy Jezus szczęśliwy, że wypełniacie Jego polecenia, bez cenników, bez szemrania, bez kłócenia się z parafianami…. jeśi oni zwracają wam uwagę .( komunia na klęcząco, balaski , szafarze itp…) gdybyście chcieli…. CHCECIE?

Gdybyście chcieli wołalibyście do waszych parafian z pokorą, macie być jak ojcowie i każdego macie przytulać jak ojciec dzieci, wskazywać Jezusa za wszelką ceną. Po co tracić czas , cenny czas na zbędne ogłoszenia. Gorliwy kapłan , uzdrawia, leczy wszelkie choroby wśród ludu bo taką moc dostał od Jezusa i Jezus przez niego działa. Ale do tego potrzeba wiary. Gdzie jest wasza wiara? 

 

ks_piotr_glas-1

Prośmy naszych kapłanów o modlitwę wstawienniczą tak zapomnianą przez nich samych.

Od dziś zacznij odmawiać 1 koronkę do Bożego Miłosierdzia dziennie o obudzenie kapłanów z letargu i ich nawrócenie. Ponieważ to w ich ręce skrył się Jezus. Módlmy się o świętość kapłanów. Kapłani są jak rynny , udrożnijmy ich, a łaski będą płynąć w obfitości i całym strumieniem.

sw-ludwik-6

Pokora, pokora, pokora a będą się działy cuda.