Matteo

 

Ten film trzeba zobaczyć .

Ludzie zniewoleni lub opętanie przyklejają się do grobów i potrafią tak trwać nawet 1,5 godz. Zdjęcia przyklejają się samoczynnie i niemożna ich oderwać, później same spadają na ziemię. diabeł krzyczy i ryczy przez ludzi, wychodzą z nich różne przedmioty takie jak gwoździe, szkła, pierścionki obrączki, krzyżyki. To wszystko dzieje się we Włoszech. Zobacz jak pokora wpływa na innych, to wzór dla naszych kapłanów, jeżeli oni- kapłani będą tak pokorni i będą dążyć do pokory jak Matteo to kraj nasz będzie ocalony i zło nas opuści, będziemy światłem dla innych narodów. Módlmy się o świętych kapłanów.

Kiedy ostatnio modliłeś się za swojego kapłana? Odmów 1 koronkę o świętość kapłanów, regularnie, codziennie, a zobaczysz że jeszcze większe cuda Jezus będzie działał przez swoich wybranych i umiłowanych synów-kapłanów. Stać cię na 1 koronkę dziennie za kapłana? To tylko 7 min. na serialu czy przed komputerem spędzisz dziś pewnie z 1 godz. tak czy nie?

Matteo da Agnone – zakonnik i wielki egzorcysta.

 

Człowiek o niezwyklej sile i pokorze, dzięki którym wypędzał demony. Za jego życia odnotowano kilkaset takich przypadków. Zmarł 31.10.1616 r. lecz wciąż egzorcyzmuje, a przy jego grobie nawet teraz – 400 lat później – dochodzi do cudownych uzdrowień i uwolnień od dręczeń demonicznych. Niektóre z nich zostały pokazane w naszym filmie.

Kiedy o. Cipriano de Meo – Prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów przywołuje wstawiennictwa o. Matteo, demon wielokrotnie wścieka się i wykrzykuje: „Nie! Nie! Tylko nie on! Teraz on jest jeszcze groźniejszy, niż był za życia”.

Premiera w Polsce i we Włoszech nieprzypadkowo odbywa się w rocznicę śmierci Matteo i stanowić może alternatywę dla świętowania Halloween.

Jeżeli obejrzysz film to uważnie przysłuchaj się jak ojciec Matteo tytułuje św. Maksymiliana Kolbego !!!

Św. Maksymilian Maria Kolbe zacznie wielkie dzieło nawrócenia Polski.

To będzie jego czas. Polska odkryje moc pokory św. Maksymiliana.

Maksymilian