Modlitwa św. Gertrudy uwalnia tysiąc dusz z czyśćca !!!

Podczas jednej z wizji Chrystus przekazał św. Gertrudzie słowa poniższej modlitwy, która,  jak oświadczył, gdy odmawiana jest z miłością i pobożnością, uwalnia za każdym razem z czyśćca tysiąc dusz.

Modlitwa Św. Gertrudy

„Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Najdroższą Krew Boskiego Syna Twego, Pana naszego, Jezusa Chrystusa, w połączeniu ze wszystkimi Mszami Świętymi dzisiaj na całym świecie odprawianymi, za dusze w Czyśćcu cierpiące, za umierających, za grzeszników na świecie, za grzeszników w Kościele powszechnym, za grzeszników w mojej rodzinie, a także moim domu. Amen

Gertruda

Jeżeli natomiast w jednym miejscu zbierze się 5 osób i odmówi wspólnie powyższą modlitwę 200 razy, to razem przyczynią się one do wybawienia z czyśćca 1 miliona dusz.

Powinniśmy modlić się za dusze w czyśćcu cierpiące, ponieważ one same za siebie modlić się nie mogą. Jeśli wybawimy te dusze i wejdą do nieba, to będą nam pomagać tu na ziemi.

Jak myślisz ile pomocników chciałbyś z nieba?

Gertruda.1

Nie narzekaj , że ci jest ciężko, ale wymódl wsparcie prosto z nieba. Módl się za dusze w czyśćcu cierpiące, a zobaczysz prawdziwe cuda wokół ciebie i w twoim życiu. Twoją wolną wolą możesz wywalczyć te łaski.