Mamy nadzieję, dlatego że jak pokazuje historia żarliwa modlitwa i posty mogą wybłagać cuda przez Maryję Matkę Naszą. Dlatego 7 październik niech będzie zjednoczeniem wszystkich Polaków w obronie naszej granicy przed złem jakie chce się wedrzeć do naszego kraju.

Niech Polacy uczestniczą w ogólnopolskiej krucjacie modlitwy różańcowej idźmy do spowiedzi przed sobotą. Polska zwycięży przez wytrwałą , ufną modlitwę różańcową. Nie wymawiaj się , że nie dasz rady pojechać, planujesz wakacje, bierzesz nieraz urlop z byle jakiego powodu, bo może masz kaca, boli cię głowa. Weź urlop i jedź na granicę, nie leń się , rusz się trzeba to zrobić. To jest twój obowiązek jako katolika, jeśli naprawdę nie możesz , bo jesteś chory to módl się w domu lub w kościele parafialnym.

różaniec-do-granic 7       Zapisz się już dziś

Nie wykręcaj się , jeśli masz zdrowe ręce oczy, nogi, umysł działaj , inni walczą z rakiem w domu i w szpitalach, są na wózku inwalidzkim , są chorzy na nieuleczalne choroby( przez ludzi, ale Jezus może wszystko) . To tylko twoje wymówki , jeśli chcesz to możesz . Król Kazimierz nie wstydził się upaść przed Maryją , a ty się wstydzisz? Nie wstydzisz się jechać na wakacje , na grzyby, na ryby, na parapetówę , na disco, na dni swojego miasta ??? Jeśli chcesz to będziesz miał czas na pewno, jeśli chcesz…. 1 dzień , poświęć go dla Matki Bożej Różańcowej, aby Ona miała narzędzie do wstawiania się za Polską u Ojca Niebieskiego.

Więc w sobotę wszyscy na granicę !!!!