Zobacz jak świadkowie Jehowy się nawracają i myślą samodzielnie , sami dochodzą do prawdy, to dobrzy ludzie zwiedzeni, wykorzystani i zmanipulowani przez sektę założycieli ciała kierowniczego, która inwestuje pieniądze zebrane od świadków w firmy które przeprowadzają transfuzję krwi i zajmują się produkcją broni. O jakim pokoju mówimy, ? Materiały są dostępne na stronach internetowych i sprawozdaniach funduszy inwestycyjnych.

Świadkowie Jehowy nie mogą sami interpretować Biblii , co jest pokazane na 2 filmiku jak są manipulowani. Zobacz jak prosto kilkoma wersetami można nawrócić świadka do Jezusa, a oni chodzą wam po domach. Czy ty przeczytałeś choć raz w życiu choć 1 Ewangelię np. świętego Jana? 

Módlmy się za braci z tej sekty, aby przejrzeli na oczy, ale my najpierw choć raz przeczytajmy choć Nowy Testament- Katolicy wstyd, wstyd, gdzie Twoje Pismo Święte, nieznajomość Ewangelii to nieznajomość Jezusa i Jego nauki, to po to zostawił te krótkie fragmenty, abyś je czytał to zaledwie 20-40 kartek .

A ile wkuwałeś na studiach niepotrzebnej wiedzy, ile nocy zarwałeś? To weź katoliku nie rób obciachu, przeczytaj choć 1 Ewangelię. 

ksiazki