W 1998 roku Jerzy Górnicki wójt z Wolbromia miał ostatnie stadium białaczki. Transfuzja krwi starczała już tylko na kilkadziesiąt godzin.. lekarze orzekli, że już nic nie da się zrobić, zgon jest nieunikniony. Pana Jerzego z żoną przywiózł do Wąwolnicy jego proboszcz – ks. Stanisław Sapilewski. Po Mszy św. przed cudowną Figurką wrócili do domu. 12 czerwca 2002 roku ks. Sapilewski przyjechał do Wąwolnicy i dał świadectwo, że pan Jerzy po powrocie do domu, bez żadnych leków wrócił do całkowitego zdrowia i dalej pełni urząd wójta.

MB Wąwolnica.2

    Kazimiera Poracka z Palikówki pod Rzeszowem w 2003 roku, mając silne krwotoki z nosa, poszła na badania do szpitala w Rzeszowie. Pobrany wycinek, wysłany na badania do Krakowa, okazał się złośliwym czerniakiem. O zdrowie Kazimiery zostały odprawione w Wąwolnicy 3 Msze św.: 9 i 13 września oraz 11 października. Pani doktor operująca ją dała jej miesiąc życia. Po operacji pierwszego guza chora dostała zawału serca. Przy operacji drugiego guza okazało się że ten bardzo się zmniejszył. Badania histopatologiczne po operacji nie wykazały żadnej tkanki nowotworowej. Rok po operacji, ciesząc się pełnym zdrowiem, zgłosiła tę łaskę.

MB Wąwolnica.1

    Beata i Piotr, oboje będąc lekarzami, przez dwadzieścia lat małżeństwa nie mieli upragnionych dzieci. Na jesieni 2002 roku przyjechali do Wąwolnicy na Mszę św. prosząc o łaskę macierzyństwa. Za niecały rok urodzili się im synowie bliźniacy.

MB rozwiązująca 2   To jest ta ” Wielka Klinika” 

    Justyna Korczyńska zamieszkała w Lublinie. 26 lipca 2008 roku umierająca w szpitalu na ostrą białaczkę szpikową (99% komórek rakowych). W czasie nabożeństwa o uzdrowienie duszy i ciała w sanktuarium w Wąwolnicy, na którym jej rodzina modliła się o jej zdrowie, o godzinie 20.30 nagle sama usiadła na łóżku, a parę godzin później sama poszła do łazienki. Po przeprowadzeniu badań, nie wykryto żadnej komórki rakowej w jej organizmie.

MB rozwiązująca 3

Módlmy się za tych , którzy mają zasiane ziarenka Słowa Bożego, aby się nawrócili, a katolików aby nie byli letni. Bóg daje tyle cudów, że jeśli ktoś nie wierzy to tylko z lenistwa, bo mu tak wygodniej.

A piekło jest i będzie bardzo wygodne? Oj bardzo , że aż krew tryska, i dręczenie wieczne!! Kto się pisze na męki wieczne????!!!! Głupi diabeł myśli, że wygra z Jezusem.   ????????? Jeszcze jest szansa , nawróć się całym sercem.

Piekło 1   Piekło 6

Módlmy się za kapłanów, aby nas nie wprowadzili swoim lenistwem do piekła. O światło, odwagę, wytrwałość i aby dążyli do świętości.

Wiara ma być mocna i stała, trzeba ją rozwijać, choćby nie była potwierdzona znakami , ale jak widać Jezus chce nadal je czynić i potwierdza Swoje istnienie taką formą znaków, aby przyprowadzić do zbawienia nawet przez rozum. 

jezus-uzdrawia-6