Nicola Grippo (76 l.) mieszka na południu Włoch. Diagnoza była przybijająca – najzłośliwsza odmiana raka płuc. Lekarze przygotowali go i jego rodzinę  na śmierć, gdyż nowotwór atakował już kolejne organy, a doktorzy rozkładali bezradnie ręce.

Jan Paweł II 4

Lecz żona Elisabetta, nie traciła nadziei – modliła się wytrwale i gorliwie do już teraz świętego Jana Pawła II. Święty potwierdził , że  jest życie po śmierci ukazując się wę śnie, a za niedługo po tym po nowotworze nie było już śladu.  Kiedy pan Nicola był na wizycie kontrolnej ,lekarze ze szpitala San Leonardo w Salerno orzekli, że pan Nicola jest całkowicie zdrowy i zaznaczyli , że to wyzdrowienie to nie jest ich zasługa. Nowotwór cofnął się w taki sposób, że dla medycyny jest on zagadką i nie można tego przypadku w żaden naukowy sposób wytłumaczyć.

Jak wiele jeszcze badań i cudów musi się wydarzyć , żeby ludzie zrozumieli, że tylko Jezus Chrystus jest prawdziwym Lekarzem i jedynym. To od Niego – Boga zależy czy ktoś umrze, czy będzie żył.

Jezus B

Zwracajmy się do Jezusa przez ręce kapłanów , którzy są zastępcami Jezusa na ziemi. Błagajmy w czasie choroby , aby przykładali ręce i w gorliwej modlitwie korzystali z władzy , której udzielił im sam Jezus – leczenia wszelkich chorób wśród ludu.