Ojciec Pio wywodził się z zakonu Kapucynów. Był człowiekiem naznaczonym stygmatami na boku, stopach, dłoniach.15 stycznia 1957 miał objawienie. „Przyszedł” do niego Jezus Chrystus i opowiedział mu o zagładzie jaką przeżyje świat, a także o jej następstwach.

wojna-3

„Przyjdę na ten przeładowany grzechem glob ziemski

z przerażającym wyciem grzmotów. Przyjdę w mroźną noc zimową. Gwałtownie wzmagające się wiatry poprzedzą wielkie zamieszanie na ziemi, która drżeć będzie na skutek gwałtownych wstrząsów. Błyskawice i pioruny z ognistych chmur będą zapalać i obracać w popiół wszystko, co miało związek z grzechem i cokolwiek było nim zagrożone lub spodlone. To wszystko będzie zniszczone. Powietrze będzie przesycone dymiącymi gazami. Duszące dymy oraz podmuchy trąb powietrznych będą zmiatać i niszczyć wszystko. Wspaniałe budowle legną w gruzach”.

wojna-1

Od Budapesztu do Norymbergii i od Drezna do Berlina linie te będą zajęte wojskiem. Trzecia linia będzie przebiegać od Zagłębia Ruhry po Królewiec.

Potem przylecą z południa czarne i szare ptaki z taką mocą, że zmienią niebo i ziemię. Główna kwatera wojsk – Kiersberg koło Bonn. Pierwsza bomba wpadnie do kościoła w Bawarskim Lesie. Wszystko zostanie zniszczone i nikt nie może tych stron przekroczyć. Dużo materiału niszczycielskiego spadnie na ziemię. Oto tam jadą czołgi przez chaty i domy, w tych pojazdach siedzą ludzie, ale ich ciała zwisają, bo są martwi, lecz dookoła z twarzami czarnymi. Wskutek powodzi zginą wsie i miasta. Południowa Anglia z północnym brzegiem zniknie, Szkocja ocaleje. Na zachodzie ziemia zniknie, a powstaną nowe lądy. Zginą Nowy Jork i Marsylia. Paryż będzie zniszczony w dwóch trzecich. Reisten, Augsburg, Wiedeń zostaną oszczędzone. Augsburg i kraje na południe od Dunaju nie odczują skutków wojny.

” W trakcie trwania tych wojen zginie więcej ludzi niz w dwóch wojnach światowych razem wziętych. Po kilku latach od tego tragicznego nawiedzenia świata, przyjdą „złote czasy”.

 wojna-4

Tu nie może być pomyłki , chyba , że świat się nawróci , co jest mało prawdopodobne . Niech Polacy wracają do kraju, tu im się nic nie stanie. Polska już się opamiętuje, jeśli wytrwa i ogłosi Chrystusa Królem Polski to nie zginie i będzie w złotych czasach przewodzić już w nowym świecie innym narodom.

 Zginą Nowy Jork, Waszyngton zostanie doszczętnie zniszczony, za to że będzie w szkołach deprawować najmniejszych – USA wprowadzają satanizm do szkół. Będzie za to spalona ogniem. 

Od dziś zacznij odmawiać 1 koronkę do Bożego Miłosierdzia dziennie o obudzenie kapłanów z letargu i ich nawrócenie. Ponieważ to w ich ręce skrył się Jezus. Módlmy się o świętość kapłanów. Kapłani są jak rynny , udrożnijmy ich, a łaski będą płynąć w obfitości i całym strumieniem.

Tylko w Bogu nadzieja nasza więc ufaj całym swoim sercem i wierz, że dla Boga nie ma nic niemożliwego. Niech was wszystkich Bóg błogosławi przez ręce Maryi i Św. O. Pio.

Żyjemy już w końcu czasów , koniec czasów to nie koniec świata. Trzeba pamiętać, że teraz jest koniec czasów. To dwa oddzielne terminy. Maryja o nich mówi w tej książce.

Gobbi