Świadectwa

Tutaj publikowane są świadectwa braci i sióstr których Jezus uzdrowił w sposób fizyczny i z naukowego punktu widzenia nie jest możliwe wyjaśnienie wyzdrowienia. Świadectwa te i uzdrowienia są dodawane na bieżąco co świadczy o tym, że Jezus uzdrawia dziś, aby dokonało się nawrócenie duszy.  Abyśmy mogli osiągnąć zbawienie wieczne przez Świętą Krew Jezusa Chrystusa.

Cudowne wezwanie od Jezusa dla biskupów. Ich obowiązkiem uboga służba i przykład dla kapłanów i wiernych. Jezus : Przypomnij im Moją drogę: rozpocząłem ją na ziemi wielką Pokorą i Ubóstwem.

22 października, 2018|

82. BISKUPI – PRZYKŁADEM DLA KAPŁANÓW I WIERNYCH

Jezus: Przede wszystkim biskupi mają wielki obowiązek pójścia Moją drogą i być przykładem dla swoich księży i wiernych, jeśli chcą by tamci poszli za nimi.

Dlatego chcę, by to […]

Uzdrowiony z 2 ciężkich udarów w 1 sekundę. To przez ich ręce przyszło uzdrowienie.

22 lutego, 2018|

 
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Nazywam się Sławomir,  Jezus dotknął mnie już w  1998r. , w dniu moich urodzin. Kiedy wracałem z pracy autem, w jednym momencie auto zgasło i zjechałem do rowu. Wysiadłem i patrzę, […]

Jeśli nie nosisz sutanny to tak jakbyś usunął krzyż przydrożny – mocne świadectwo kandydata na ołtarze. Cudowne przekazy z Nieba.

25 stycznia, 2018|

Prymas był wielkim kapłanem i przewodnikiem narodu?    Tak!!!
Nie dał się złamać i manipulować i stał po stronie Jezusa i Maryi ?    Tak !!!
Trzeba go słuchać jeśli wypowiada się na istotne zachowania i zwyczaje […]

Modląc się gorąco o to by moja ciąża się utrzymała usłyszałam słowa wypowiedziane przez Ojca Daniela ,, Różo, Pan Ciebie leczy”. Zobacz co może zrobić pokorny kapłan.

11 stycznia, 2018|

Miłość i Miłosierdzie Jezusa!
Mam na imię Róża. W ubiegłym roku w maju zaszłam w ciąże, ale niestety straciliśmy ją w 8 tygodniu. Przeżyliśmy z mężem to bardzo, bo planowaliśmy dzieciątko, Pan Jezus miał dla nas […]

Zostałeś uzdrowiony – rzekł ksiądz – przez Boga przez Matkę. Przez wiarę, nawrócenie kapłanów dzieją się cuda.

20 października, 2017|

  
Colm John Cahill w Medziugorie
Pewnego dnia, kiedy miałem siedem lat, jechałem razem z tatą w samochodzie. Ten dzień całkowicie zmienił moje życie. Kiedy wracaliśmy do domu,  ciężarówka uderzyła w tylne siedzenie naszego samochodu tak, że […]

Ostra białaczka 99% komórek rakowych – wierzysz to się śmiej – złośliwy czerniak – śmiej się – bezpłodność – śmiej się Maryja się śmieje z tobą tylko wierz. A co na to ateiści ???

20 lutego, 2017|

 W 1998 roku Jerzy Górnicki wójt z Wolbromia miał ostatnie stadium białaczki. Transfuzja krwi starczała już tylko na kilkadziesiąt godzin.. lekarze orzekli, że już nic nie da się zrobić, zgon jest nieunikniony. Pana Jerzego z […]

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) cudajezusa.pl Realizacja: Penmark