CudaJezusa.pl wspiera fundację Dotyk Maryi . Tej fundacji trzeba pomóc, to wielkie dzieło Boże. Tak jak Jezus wyciągał dłoń do grzeszników i potrzebujących i przywracał im godność najpierw duchową, a także troszczył się aby wspierać te uratowane dusze .  Organizował dla nich pracę między swoimi uczniami i wcielał ich do Swoich uczniów i czynił ich uczniami Pana.

Papież F

Tak ta Fundacja pomaga tym maluczkim, pogubionym, tym delikatnym duszą odnaleźć drogę, powstać aby Zbawiły duszę, przez pracę i powrót do życia Bożego. 

Dajmy im dużo miłości i ciepła, modlitwy, a także realnego wsparcia dzieląc się z nimi choćby najmniejszą pomocą, to są gesty miłosierdzia zatroszczyć się o innych. Można się też włączyć jako wolontariusz. Fundacja dostała zgodę od Ministerstwa na zbiórkę w puszkach. Prosimy o zgłaszanie się na wolontariuszy, Woj. Podkarpackie , Lubelskie , Małopolskie, Świętokrzyskie, Mazowieckie. Każda pomoc jest bardzo potrzebna. Chwała Panu za takie dzieło.

Zdjęcie użytkownika Fundacja DOTYK MARYI.

Działasz w Odnowie w Duchu Świętym, przy parafiach w różnych grupach, Kościele Domowym, Grupie Różańcowej, prosimy o zgłoszenia do wolontariatu i ofiary. Włącz się w dzieło, w grupie raźniej, Bóg da potrzebne łaski do działania. 

Czytelniku, nasza fundacja pomaga najbardziej zranionym, kobietom dotkniętym przemocą i prostytucją. Pomagamy im wyjść z tej ciężkiej sytuacji. Potrzebujemy w tym Twojej pomocy. Szukamy wolontariuszy i darczyńców. Każde wsparcie jest na wagę złota. Odezwij się do nas!
FUNDACJA DOTYK MARYI, KRS: 0000640248 

nr. konta: 60 1140 2004 0000 3802 7654 3854
Odwiedź naszą stronę internetową: www.dotykmaryi.pl
fundacja.dotyk.maryi@gmail.com, Tel.: 575-025-525

f-dotyk-maryi-jpg-2

Fundacja działa od listopada 2016 roku, a już ma pod opieką ok 40 dusz, którym pomaga i niektórym dzieciom tych osób. A następne piszą o pomoc. To jakby brat, siostra wołały o pomoc. Pomożesz im? Z litości tak jak Jezus powinieneś się włączyć i pomagać.

 Tak jak Jezus nie odrzucał Prostytutek i Ladacznic, dawał im szansę, przemieniał i czynił wielkimi apostołami. Komu wiele przebaczono ten będzie miał swój grzech zawsze przed oczyma i to często pcha do działania, aby zadośćuczynić, aby odpokutować i tak się rodzą święci ludzie. Zawalczmy dla nich o świętość i ratunek dla nich. Na wzór Jezusa Chrystusa – Zwycięzcy. 

jezus-uzdrawia-6

Jeśli chcesz możesz to uczynić. Jeśli chcesz….