Jak potwierdzają liczne badania naukowe, które tylko są marnym potwierdzeniem tego co Jezus dla nas przygotował. On to uczynił i naukowcy tylko mogą potrząsnąć głowami badając tak niezliczone cuda, a są ich setki. Po tych badaniach większość naukowców, lekarzy, badaczy nawraca się i przyjmuję Jezusa za swojego Pana i Zbawiciela. Dlatego Katolicy mają potwierdzenie od naszego i Jedynego Boga, że wiara Katolicka i Kościół Katolicki jest jedynym niepodważalnym źródłem pełnej prawdy o Życiu , śmierci , Zmartwychwstaniu i ponownym Życiu Jezusa , a wydarzenia które miły miejsce ponad 2000 lat temu są autentyczne i najlepiej przebadane z wszystkich minionych epok.

Boże ciało 1

Tym samym potwierdza to autentyczność Biblii , która opisuje to prawdziwe życie naszego Boga i Zbawiciela. Że nie ma innego Imienia jak Jezus, i że On jest jedynym Mesjaszem , który przyszedł i nie będzie innego. Cud Ciała i Krwi jest niepojęty i tajemnica w Nim tkwi wielka, tak że potrzebna tu jest wielka Wiara, bo my ludzie, z teologami włącznie mamy za ciasne umysły i nie ogarniemy nigdy tej wielkiej Tajemnicy , którą Jezus dla nas uczynił zostawiając się pod postacią Chleba i Wina – On autentyczny i nieogarnięty – Wszechmocny Bóg.

Monstrancja Lanciano

Dziś możemy jedynie śpiewać Mu Chwałę, oddawać i pokutować , że tak mało zrobiliśmy aby On jaśniał w świecie. Miejmy zawsze nadzieję, nie trwóżmy się widząc tyle zła wkoło, trwajmy w Nim , wytrwajmy w Jego nauce, pijąc i spożywając Jego Ciało i Krew tak jak nam przykazał, aby otrzymać Życie Wieczne z Nim w Niebie.

sokółka BC 2

Pamiętajmy , że tylko nasza Katolicka wiara jest tak mocno udokumentowana i potwierdzona przez liczne badania naukowe i nikt ich nie może podważyć, bo się ośmieszy, gdyż Bóg zadbał o każdy szczegół. Co potwierdzają badania z Całunu Turyńskiego, cuda w Lanciano , Sokółce, i inne ponad 130 cudów, które Kościół oficjalnie uznał , a często badało te cuda grono osób świeckich i ateistów, profesorów z różnych środowisk i wyznań religijnych. Jezus cały czas upomina i przypomina o swojej obecności , uwielbiajmy Go bo On jest naszym Jedynym Bogiem.