Nie ma co narzekać trzeba wypraszać nadzieję i ochronę u Tej, która została naszą Królową.. Królową Polski  -Maryję. Dlatego chciejmy odpowiedzieć na apel kapłanów, którzy się nawracają lub też się nawrócili i przewodzą duchowo naszej Ojczyźnie.

Jeśli inne narody się nie nawracają i nie pokutują otrzymają swoją nagrodę, gorzką nagrodę. My Polacy nigdy nie tchórzymy, wiemy  gdzie szukać ucieczki( jeśli się nabroiło) .. ale Maryja zawsze odpowiada tak jak pod Grunwaldem, Wiedniem, i za Jej przyczyną odzyskaliśmy Niepodległość więc mamy za co dziękować. Podziękujmy Maryi za Jej Cuda w naszej Ojczyźnie, że są jeszcze kapłani i wierni którzy się nie poddają i nie dają się złamać.

Jezu ufam

Cudownie prowadzi nasz naród – Polskę – Jezus i bądźmy Mu wdzięczni , że nas wywyższa wśród innych narodów. Plan Boga nigdy nie będzie zatrzymany, bramy piekielne nie przemogą kościoła Jezusowego – Piotrowego – Rzymskiego. Miłości w sercach nie da się zatrzymać , mając tą świadomość chciejmy tą Miłość podtrzymywać przez wysiłek Nowenny Pompejańskiej za naszą Ojczyznę. Księżyc który jest pod Jej stopami to symbol muzułmański , to bóstwo księżycowe zostanie starte na proch.

Maryja 2

Jak Jan III Sobieski i jego wierni Polacy stawili czoła herezji i sekcie diabelskiej tak i my Polacy dziś musimy tworzyć mury przed złem, które stoi u bram naszej Ojczyzny. Dlatego z chęcią , świadomością , wdzięcznością podejmijmy to wyzwanie dla Maryi. Niech wszystkich Bóg błogosławi przez ręce Maryi i niech Duch Święty prowadzi Polaków – Polskę do Ojca. 

królowa-polski 1